Contact

KSA Moerkerke vzw
Belle Maertensstraat 48
8340 Moerkerke
info@ksam.be
Facebook
Ondernemingsnummer:  BE 0867.055.680
Rekeningnummer:  BE24 7380 1302 8738 (KBC)

De Bondsleiders

Guust Vergauwe
bondsleider@ksam.be
+32 (0)475 67 30 62

Lowie Lameire
bondsleider@ksam.be
+32 (0)491 91 37 93

De Banleiders

Kabouters


Simon Burggraeve
simon.burggraeve@ksam.be
+32 (0)495 60 18 99

Pagaders


Lander Mus
lander.mus@ksam.be
+32 (0)468 15 57 04

Jongknapen


Jens Cocquyt
Jens.Cocquyt@ksam.be
+32 (0)470 66 94 80

Knapen


Nicolas Herrewyn
nicolas.herrewyn@ksam.be
+32 (0)475 72 73 25

Jonghernieuwers


Lowie Lameire
lowie.lameire@ksam.be
+32 (0)474 52 88 55

hernieuwers


Joost Heuvelman
joost.heuvelman@ksam.be
+32 (0)487 60 47 22

Terugbetaling mutualiteiten

Zie hiervoor  volgende webpagina.

Facebook

Volg ons ook op Facebook!  

Leave a Reply:

Your email address will not be published.