Contact

KSA Moerkerke vzw
Belle Maertensstraat 48
8340 Moerkerke
info@ksam.be
Facebook
Ondernemingsnummer:  BE 0867.055.680
Rekeningnummer:  BE24 7380 1302 8738 (KBC)

De Bondsleider

Sam De Laender Sam foto
bondsleider@ksam.be
+32 (0)499 73 90 89

Lowie Lameire

bondsleider@ksam.be
+32 (0)491 91 37 93

De Banleiders


Guust Vergauwe
guust.vergauwe@ksam.be
+32 (0)475 67 30 62


Lander Mus
lander.mus@ksam.be
+32 (0)468 15 57 04


Aaron Desmet
aaron.desmet@ksam.be
+32 (0)471 25 05 65


Frederik Burggraeve
frederik.burggraeve@ksam.be
+32 (0)493 64 18 52


Robbe Derudder
robbe.derudder@ksam.be
+32 (0)474 52 88 55


Iben Vlaminck
iben.vlaminck@ksam.be
+32 (0)476 77 98 96


Joost Heuvelman
joost.heuvelman@ksam.be
+32 (0)487 60 47 22

Terugbetaling mutualiteiten

Zie hiervoor volgende webpagina.

Facebook

Volg ons ook op Facebook!  

Leave a Reply:

Your email address will not be published.