Contact

KSA Moerkerke vzw
Belle Maertensstraat 48
8340 Moerkerke
info@ksam.be
Facebook
Ondernemingsnummer:  BE 0867.055.680
Rekeningnummer:  BE24 7380 1302 8738 (KBC)

De Bondsleider

             

 

Michiel Dhont 22047405_1314745595300621_707911433_o

bondsleider@ksam.be
+32 (0)471015988
Sam De Laender Sam foto
bondsleider@ksam.be
+32 (0)499 73 90 89

De Banleiders

20151106_214821(0)
Matthias Gheleyns
matthias.gheleyns@ksam.be
+32 (0)470 55 31 76
22070446_1314746628633851_995325294_o
Lowie Lameire
lowie.lameire@ksam.be
+32 (0)491 91 37 93
22016799_1314747295300451_2115110090_o
Jonathan Herrewyn
jonathan.herrewyn@ksam.be
+32 (0)471 12 92 12
20151106_215158
Joost Heuvelman
joost.heuvelman@ksam.be
+32 (0)487 60 47 22
20151106_215137(0)
Sander Snauwaert
sander.snauwaert@ksam.be
+32 (0)473 12 65 50

Terugbetaling mutualiteiten

Zie hiervoor volgende webpagina.

Facebook

Volg ons ook op Facebook!  

Leave a Reply:

Your email address will not be published.