Contact

KSA Moerkerke vzw
Belle Maertensstraat 48
8340 Moerkerke
info@ksam.be
Facebook
Ondernemingsnummer:  BE 0867.055.680
Rekeningnummer:  BE24 7380 1302 8738 (KBC)

De Bondsleider

Lowie Lameire

bondsleider@ksam.be
+32 (0)491 91 37 93
Sam De Laender Sam foto
bondsleider@ksam.be
+32 (0)499 73 90 89

De Banleiders


Iben Vlaminck
iben.vlaminck@ksam.be
+32 (0)476 77 98 96

Frederik Burggraeve
frederik.burggraeve@ksam.be
+32 (0)493 64 18 52

Cedric Matthys
cedric.matthys@ksam.be
+32 (0)488 53 50 25

Simon Dhont
simon.dhont@ksam.be
+32 (0)471 39 85 60

Robbe Derudder
robbe.derudder@ksam.be
+32 (0)474 52 88 55

Terugbetaling mutualiteiten

Zie hiervoor volgende webpagina.

Facebook

Volg ons ook op Facebook!  

Leave a Reply:

Your email address will not be published.